Dodano: 08.02.2012
Projekt pn. „Karpacka Agencja Rozwoju Regionalnego – budowa wspólnych polsko - słowackich struktur dla wspólnego rozwoju obszaru pogranicza Polsko - Słowackiego”

Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska realizuje projekt pn. „Karpacka Agencja Rozwoju Regionalnego – budowa wspólnych polsko-słowackich struktur dla wspólnego rozwoju obszaru pogranicza Polsko-Słowackiego”, którego celem jest rozwój polsko - słowackiej współpracy partnerskiej w celu zrównoważonego rozwoju społeczno - ekonomicznego na obszarze pogranicza polsko-słowackiego.

link projektu  www.karr.com.pl

link do strony głównej Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska  www.karpacki.pl