Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 20.02.2012
W sobotę 18 lutego br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.

W sobotę 18  lutego br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV Turniej  Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich  o Puchar Wójta  Gminy Jasło.

W turnieju wzięło udział  5 drużyn z miejscowości Szebnie, Wolica, Trzcinica, Osobnica i drużyna z sołectw Kowalowy - Gorajowice.

Po zaciętych i wyrównanych  meczach, które stały na wysokim poziomie, zwyciężyła drużyna z miejscowości  Trzcinica.

Końcowa klasyfikacja  turnieju przedstawia się następująco:

• 1.  Trzcinica

• 2.  Wolica

• 3.  Osobnica

• 4.  Szebnie

• 5.  Kowalowy - Gorajowice

Zwycięska drużyna otrzymała  okazały puchar.  Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki siatkowe).

Organizatorzy przyznali również  indywidualne wyróżnienie dla Pawła Pyznara  z Osobnicy  - najlepszego zawodnika turnieju.

Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy  wykazywali wysokie umiejętności  i z wielkim zaangażowaniem walczyli na boisku.

M. Zajchowski