VI Grand Prix 2012 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Dodano: 26.03.2012
Już po raz szósty odbył się Grand Prix 2012 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. W sobotę 24 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Osobnicy rozegrano turniej finałowy.
Już po raz szósty odbył się Grand Prix 2012 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.  W sobotę 24 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Osobnicy rozegrano turniej finałowy. Poprzednie turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy i Warzycach. Po rozegraniu turnieju w Osobnicy odbyło się uroczyste podsumowanie VI Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym i wręczenie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych. Wręczenia dokonali Janusz Pawlik Skarbnik Gminy Jasło, Łukasz Zagórski z Centrum Nauki i Biznesu Żak Oddział Jasło oraz Lidia Dubiel Dyrektor Zespołu Szkół w Osobnicy.

Łącznie w trzech  turniejach wzięło udział  350 zawodników we wszystkich kategoriach. Chętni do gry przybyli  nie tylko z terenu gminy Jasło ale także z innych gmin. Zmagania tenisistów stały na wysokim poziomie a organizatorów cieszy fakt, że turniej cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy dziękują sponsorom: ING Bank Śląski, KASA Stefczyka Oddział w Jaśle oraz Centrum Nauki i Biznesu Żak Oddział Jasło za coroczne wspieranie sportu poprzez ufundowanie nagród.

Zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe do 8 miejsca w każdej kategorii.

Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

•    Kategoria – szkoły podstawowe - dziewczęta

1. Dębiec Jerzy – Nowy Żmigród
2. Kozik Mirosław – Jasło
3. Wszołek Ryszard – Góra Ropczycka

Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:

•    Szkoły podstawowe – dziewczęta

I miejsce –  Szkoła Podstawowa w Nawsiu
(Traciak Klaudia, Mucha Paulina, Wiśniowska Katarzyna)

•    Szkoły podstawowe - chłopcy

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Warzycach
(Kołodziej Jakub, Niemiec Bartosz, Błasik Mateusz)