Gmina Jasło Liderem Ekologii

Dodano: 28.03.2012
27 marca 2012 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu „EURO-GMINA” 2009/2011 województwa podkarpackiego. Gmina Jasło otrzymała nagrodę Lidera Ekologii.
27 marca 2012 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu „EURO-GMINA” 2009/2011 województwa podkarpackiego. Gmina Jasło otrzymała  nagrodę  Lidera Ekologii.

Wójt Stanisław Pankiewicz odebrał statuetkę i certyfikat potwierdzający, iż Gmina Jasło spełnia wymagania najlepszych Gmin Unii Europejskiej. Certyfikat przyznano na podstawie oceny Kapituły Plebiscytu EURO-GMINA w  oparciu o dotychczasowe działania samorządu gminy.

Patronat honorowy Plebiscytu objęli Minister Gospodarki Wicepremier Waldemar Pawlak oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław Karapyta.