V Gminny Konkurs Wielkanocny "Koszyczek Wielkanocny"

Dodano: 16.04.2012
We wtorek (20marca br.), na świetlicy w Łaskach został rozstrzygnięty V Gminny Konkurs Wielkanocny "Koszyczek Wielkanocny".
    We wtorek (20marca br.), na świetlicy w Łaskach został rozstrzygnięty V Gminny  Konkurs  Wielkanocny „Koszyczek Wielkanocny". Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac - barwne pisanki, kolorowe jajka oraz kolorowe koszyczki.

Zgodnie z regulaminem oceniano pomysłowość, estetykę wykonania, walory artystyczne, a także zachowanie tradycyjnych technik i wzorów zdobienia. Po gorącej debacie i wnikliwej ocenie komisja konkursowa  wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategorii: klasa I – III

12. Joanna Zając
13. Sara Dereń
14. Aneta Lisowska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, a zrobione przez nich prace zostały przeznaczone sprzedaż charytatywną.

Gminny Ośrodek Kultury  w Trzcinicy  jako główny organizator pragnie serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w konkursie za wkład i zaangażowanie; tu ukłon w stronę opiekunów, którzy dopilnowali swych podopiecznych i dostarczali prace konkursowe. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez GOK.

E. Stachura