Wojewódzki etap OTWP wTrzcinicy

Dodano: 07.05.2012
W Skansenie Archeologicznym „Karpacka Troja” w Trzcinicy, 30 kwietnia 2012 r., odbyły się XXXV Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
W Skansenie Archeologicznym „Karpacka Troja” w Trzcinicy, 30 kwietnia 2012 r., odbyły się XXXV Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem był Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP w Rzeszowie.

W eliminacjach wojewódzkich udział wzięli zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych eliminacji powiatowych z terenu województwa podkarpackiego. Pierwsza część turnieju miała formę pisemną a  5 najlepszych uczestników z każdej grupy wiekowej wzięło udział w II części – ustnej.  W przerwie można było zwiedzić skansen.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się w następujący sposób:

I grupa wiekowa:

I miejsce – Grądziel Urszula (powiat Kolbuszowa)
II miejsce – Kleszcz Rafał (powiat Dębica)
III miejsce – Serafin Sławomir (powiat Brzozów)

II grupa wiekowa:

I miejsce – Ordon Piotr (powiat Tarnobrzeg)
II miejsce – Barcikowski Marcin (powiat Przeworsk)
III miejsce – Mucha Rafał (powiat Brzozów)

III grupa wiekowa:

I miejsce – Szałda Dawid (powiat Mielec)
II miejsce – Nowak Wojciech (powiat Tarnobrzeg)