Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów klas III gimnazjum

Dodano: 18.05.2012
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja organizuje konkurs wiedzy o Unii Europejskiej pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby pt. „Moja Europa, czyli co wiem o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego”.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas III gimnazjum z terenu gmin Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Osiek Jasielski i Tarnowiec i ma na celu promocję wiedzy o Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem roli Parlamentu Europejskiego.
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja organizuje konkurs wiedzy o Unii Europejskiej pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby pt. „Moja Europa, czyli co wiem o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas III gimnazjum z terenu gmin Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Osiek Jasielski i Tarnowiec i ma na celu promocję wiedzy o Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem roli Parlamentu Europejskiego.

Szczegóły konkursu na stronie internetowej Stowarzyszenia: