Sukcesy uczennic z Szebni i Warzyc w XVII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Miejscu Piastowym

Dodano: 04.06.2012
W niedzielę 20 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się koncert finałowy XVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. Laureatkami zostały dwie uczennice z Gminy Jasło.

W niedzielę 20 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się koncert finałowy XVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki.

W koncercie galowym wzięło udział 20 wykonawców wyłonionych w trakcie przesłuchań eliminacyjnych, które miały miejsce 16 maja. Laureatkami Festiwalu zostały dwie uczennice z Gminy Jasło. Oliwia Hap uczennica klasy VI b Zespołu Szkół w Szebniach zdobyła nagrodę główną w kategorii 11-14 lat, a Paulina Pawluś uczennica klasy III Zespołu Szkół w Warzycach została wyróżniona w kategorii 8-10 lat.  Uczennice do konkursu przygotowała Pani Wioletta Zygmunt nauczyciel muzyki.

Szczegółowe informacje na stronie http://www.gokmp.net/?lg=2&ap=3&ik=52&ip=161.

Wioletta Zygmunt