Uroczyste zakończenie roku szkolnego już za nami

Dodano: 29.06.2012
A A A
Upragnione wakacje czas zacząć! Uroczyste zakończenie roku szkolnego już za nami. We wszystkich szkołach z terenu gminy Jasło zostały wręczone nagrody Wójta dla najlepszych uczniów, sportowców czy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych.

Upragnione wakacje czas zacząć! Uroczyste zakończenie roku szkolnego już za nami. We wszystkich szkołach z terenu gminy Jasło zostały wręczone nagrody Wójta dla najlepszych uczniów, sportowców czy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych.  










Uczniowie, którzy na zakończenie roku szkolnego 2011/2012  otrzymali nagrody Wójta Gminy Jasło:
                                   Szkoła  Podstawowa  Nr 2 w Osobnicy
nagrody dla:

Zuzanny  Konik - najlepszego ucznia w klasie  I
Małgorzaty Budziak - najlepszego ucznia w klasie  II
Pauliny  Budziak - najlepszego ucznia w klasie  II  
Aleksandry  Brągiel - najlepszego ucznia w klasie  III
Anny  Stygar - najlepszego ucznia w klasie  IV
Katarzyny Ślusarczyk  - najlepszego ucznia w klasie  V
Karoliny  Wachel - najlepszego ucznia w klasie  VI
Marcina  Marszałka - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej  Nr 2 w Osobnicy
                          
                                          Szkoła Podstawowa w Niepli
nagrody dla:

Michała Gałuszki - najlepszego ucznia w klasie I 
Eweliny Osolińskiej - najlepszego ucznia w klasie II
Zuzanny Rec - najlepszego ucznia w klasie III
Joanny Owsiak  - najlepszego ucznia w klasie IV
Damiana  Barwika - najlepszego ucznia w klasie V
Damiana Koperstyńskiego - najlepszego ucznia w klasie VI
Sebastiana  Juchy - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej  w Niepli 
                                                               

Szkoła Podstawowa w Warzycach
nagrody dla:

Wiktorii Ślusarz - najlepszego ucznia w klasie I
Alana Szeląga - najlepszego ucznia w klasie II  
Aleksandry Filip - najlepszego ucznia w klasie III
Patrycji Świszcz - najlepszego ucznia w klasie IV
Zuzanny Materowskiej - najlepszego ucznia w klasie V
Piotra Owsiaka - najlepszego ucznia w klasie VI
Jakuba  Kołodzieja - najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej   w Warzycach
                                    
Publiczne Gimnazjum w  Warzycach
nagrody dla:

Aleksandry  Hap - najlepszego ucznia w klasie  I
Kacpra  Stopy - najlepszego ucznia w klasie  II
Wojciecha  Dubiel - najlepszego ucznia w klasie  III
Wiktora  Kurka - najlepszego sportowca    Publicznego Gimnazjum   w   Warzycach
Wojciecha Dubiela - ucznia Publicznego Gimnazjum  w   Warzycach - laureata olimpiady
matematycznej dla gimnazjalistów i laureata   konkursów   z matematyki, fizyki i chemii
                                    
                                     Szkoła Podstawowa w Jareniówce
nagrody dla:

Anny  Rzepy - najlepszego ucznia w klasie I
Patrycji  Rosół - najlepszego ucznia w klasie II
Filipa Sowińskiego - najlepszego ucznia w klasie III
Pauliny  Wojdyły - najlepszego ucznia w klasie IV
Pauliny  Labut - najlepszego ucznia w klasie V
Dominiki Bratek - najlepszego ucznia w klasie VI
Kamila  Chajca - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej   w  Jareniówce

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
nagrody dla:

Gabrieli Kazimierskiej - najlepszego ucznia w klasie I
Weroniki Ryznar - najlepszego ucznia w klasie II
Kornelii Kuchty - najlepszego ucznia w klasie III
Gabrieli  Więcek - najlepszego ucznia w klasie  IV  
Kingi Kazimierskiej - najlepszego ucznia w klasie V
Natalii Biernackiej - najlepszego ucznia w klasie VI
Katarzyny Kuchty - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej Nr 1 w Osobnicy

Publiczne Gimnazjum w Osobnicy
nagrody dla:

Marioli Martuś - najlepszego ucznia w klasie I
Anny Turek - najlepszego ucznia w klasie II
Justyny Kuli - najlepszego ucznia w klasie III
Norberta Gomółki - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Osobnicy
Justyny Kuli - ucznia Publicznego Gimnazjum w Osobnicy - finalisty konkursu
polonistycznego
                                      
Szkoła Podstawowa w Opaciu
nagrody dla:

Weroniki Śliż - najlepszego ucznia w klasie I
Jakuba  Serwy - najlepszego ucznia w klasie  II
Mikołaja  Szota - najlepszego ucznia w klasie  III
Damiana Łyszczarza - najlepszego ucznia w klasie IV
Anety Świszcz - najlepszego ucznia w klasie V
Magdaleny Łopatyńskiej - najlepszego ucznia w klasie VI
Kacpra Koniecznego - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Opaciu
                                   
Publiczne Gimnazjum w Opaciu
nagrody dla:

Joanny Koniecznej - najlepszego ucznia w klasie I
Doroty Witalis - najlepszego ucznia w klasie II
Karoliny Piskorz - najlepszego ucznia w klasie III
Radosława Witkosia - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Opaciu

Szkoła Podstawowa w Trzcinicy
nagrody dla:

Natalii  Barzyk - najlepszego ucznia w klasie I
Alicji  Barzyk  -  najlepszego ucznia w klasie II
Łukasza Węgrzyna - najlepszego ucznia w klasie III
Patrycji Zbylut - najlepszego ucznia w klasie IV
Agaty Faryj - najlepszego ucznia w klasie V
Aleksandry Jareckiej - najlepszego ucznia w klasie VI
Krystiana Czeluśniaka - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Trzcinicy

         Publiczne Gimnazjum w Trzcinicy
nagrody dla:

Żanety Łaby - najlepszego ucznia w klasie I
Zuzanny Barzyk - najlepszego ucznia w klasie II
Patrycji Kopacz - najlepszego ucznia w klasie III
Huberta Dranki - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Trzcinicy
Aleksandry Jareckiej – uczennicy Szkoły Podstawowej w Trzcinicy – finalistki konkursu z 
języka niemieckiego.
Emilii Jareckiej - uczennicy Szkoły Podstawowej w Trzcinicy – laureatki konkursu z    
języka polskiego
Natalii Jareckiej - uczennicy Publicznego Gimnazjum w Trzcinicy - zdobywczyni I miejsca w      województwie podkarpackim w Konkursie Ojczyzny Polszczyzny                                   
Patrycji Kopacz - uczennicy Publicznego Gimnazjum  w Trzcinicy -  laureatki konkursu
ekologicznego

Szkoła  Podstawowa w Szebniach
nagrody dla:

Aleksandry Szeląg - najlepszego ucznia w klasie I
Kacpra  Rogowskiego - najlepszego ucznia w klasie II
Dominiki Chudy - najlepszego ucznia w klasie III
Patrycji Juchy - najlepszego ucznia w klasie IV
Natalii Bąk - najlepszego ucznia w klasie V
Oliwii  Hap - najlepszego ucznia w klasie  VI
Kacpra Frączka - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Szebniach
                                       

Publiczne Gimnazjum w Szebniach
nagrody dla:

Konrada Warchoła - najlepszego ucznia w klasie I   
Kamili Pikuły - najlepszego ucznia w klasie II
Janusza Szczyrby - najlepszego ucznia w klasie III
Mateusza Juchy - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Szebniach
Janusza Szczyrby - ucznia Publicznego Gimnazjum w Szebniach - finalisty konkursu z chemii  
Damiana Rączki - ucznia Publicznego Gimnazjum w Szebniach - finalisty konkursu z chemii 


Na okres zbliżających się wakacji życzymy wszystkim uczniom dobrego
i udanego wypoczynku. Niech czas letniego relaksu przyniesie
wytchnienie po pracowitym roku szkolnym
 i dostarczy niezapomnianych wrażeń.






Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności