Czwartkowe spotkania ze sztuką

Dodano: 16.08.2012
Warsztaty plastyczne i teatralne, zabawy z chustą Klanza, gry i zabawy ruchowe, konkursy, spotkania z książką oraz Drama, to cykl wakacyjnych zajęć prowadzonych w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach.

Warsztaty plastyczne i teatralne, zabawy z chustą Klanza, gry i zabawy ruchowe, konkursy, spotkania z książką oraz Drama, to cykl wakacyjnych zajęć prowadzonych w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach.
Pod okiem wolontariuszki Kasi grupa młodych czytelników ma możliwość spędzenia w sposób ciekawy i pożyteczny wolnego czas.

Od 16 sierpnia br. do końca wakacji na najmłodszych czytelników w filii bibliotecznej czekają kolejne spotkania z humorem, dobrą zabawą i przygodową książką.

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 13.00 w każdy czwartek tygodnia. Zapraszamy wszystkie dzieci do krainy jasielskich legend, zabawy, humoru i rozrywki.

FGBP w Warzycach