Na sportowo

Dodano: 04.09.2012
W dniach 31.08 – 01.09. 2012 r. w Chrząstówce rozegrano Gminny Turniej w Tenisie Ziemnym oraz dziecięcy turniej w piłce nożnej.

W dniach 31.08 – 01.09. 2012 r. na korcie tenisowym w Chrząstówce rozegrano Gminny Turniej w Tenisie Ziemnym. Turniej odbył się w 3 kategoriach: chłopcy do 15 lat, chłopcy powyżej 15 lat i dziewczęta open. W turnieju wzięło udział 18 zawodników.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

• dziewczęta open

1 miejsce Sara Dereś

2 miejsce Natalia Zajchowska

3 miejsce Marzena Bachta

• chłopcy do 15 lat

1 miejsce Sebastian Dubiel

2 miejsce Patryk Dąbrowski

3 miejsce Norbert Betlej

• chłopcy powyżej 15 lat

1 miejsce Rafał Niemiec

2 miejsce Przemysław Słowik

3 miejsce Sławomir Dubiel

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzec­zowe.

--------------------------------------------------------------------------------

W dniu 2 września w Chrząstówce  rozegrano dodatkowo dziecięcy turniej w piłce nożnej  między sołectwami Chrząstówka i Niepla. Po zaciętym meczu przebiegającym w sportowej atmosferze zwyciężyła drużyna z Chrząstówki 11:4.

Najlepszym zawodnikiem meczu został Natan Wojtyczek z Chrząstówki. Drużyny otrzymały nagrody rzeczowe – piłki.