III Gminny Rajd Odkrywców „Poznajemy historię i piękno Ziemi Jasielskiej”

Dodano: 10.09.2012
22.07.2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował dla dzieci III Gminny Rajd Odkrywców ”Poznajemy historię i piękno Ziemi Jasielskiej”.

22.07.2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował dla dzieci III Gminny Rajd Odkrywców ”Poznajemy historię i piękno Ziemi Jasielskiej”.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z historią zabytkowych kapliczek podczas przejazdu bryczką po uroczych okolicach Gorajowic.

Po małej lekcji historii oraz zapoznaniu się z atrakcjami naszej wspaniałej miejscowości na dzieci czekało ognisko, pieczenie kiełbasek oraz zabawy.

Wspaniale się złożyło że w tym samym czasie w innej części boiska odbywał się turniej w siatkę plażową Gorajowice- Kowalowy. Dzięki tej sprzyjającej okoliczności część rajdu upłynęła dzieciom w duchu sportowej rywalizacji. Zwycięzcami została drużyna z Gorajowic.
Dzięki wspaniałej pogodzie wszystkim bardzo miło i przyjemnie upłynął czas.

Kosiba Joanna

Fotorelacja: