Dodano: 14.09.2012
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Gmina Jasło zapraszają na spotkanie z konsultantami Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, które odbędzie się 19 września 2012 (środa) w godzinach 9.00 - 16.00 w Skansenie Karpacka Troja w Trzcinicy.
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Gmina Jasło zapraszają na spotkanie z konsultantami Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, które odbędzie się 19 września 2012 (środa) w godzinach 9.00 - 16.00 w Skansenie Karpacka Troja w Trzcinicy.

Podczas spotkania wszyscy zainteresowani uzyskają informacje na temat:
  • pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich,
  • rozliczania projektów,
  • Partnerstwa Publiczno Prywatnego,
  • Prawa Zamówień Publicznych,
  • utworzenia przedsiębiorstwa przy udziale Funduszy Europejskich.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.