Dodano: 21.03.2011
Przewodnik Turystyczny po obszarze Lokalnej Grupy Działania Nowa Galicja

Zapraszamy do obejrzenia
Przewodnika Turystycznego po obszarze LGD Nowa Galicja

Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja wydało publikację promującą obszar obejmujący pięć gmin wchodzących w skład LGD: Gminę Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Osiek Jasielski i Tarnowiec.

Znajdą w niej Państwo podstawowe informacje na temat historii i przyrody obszaru, atrakcji turystycznych znajdujących się w poszczególnych gminach, a także Karpackiej Troi i winnic, które coraz prężniej rozwijają się na naszym terenie. Przewodnik zawiera także przydatna bazę noclegową obejmującą również gospodarstwa agroturystyczne z naszego terenu (zwłaszcza te oferujące możliwość jazdy konnej) oraz mapki ze szlakami turystycznymi - pieszymi, rowerowymi i tematycznymi- szlak naftowy i architektury drewnianej.

Zachęcamy do przeglądnięcia opracowania w wersji elektronicznej FLASH.

"Przewodnik Turystyczny LGD Nowa Galicja"

Katarzyna Warchoł