Dodano: 24.03.2011
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania z/s w Kołaczycach serdecznie zaprasza na spotkanie z Panią Kornelią Golombek - przedstawicielem Bildungsagentur z Düsseldorfu
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania z/s w Kołaczycach serdecznie zaprasza Państwa na organizowane z inicjatywy Burmistrz Miasta Kołaczyce Pani Małgorzaty Salacha spotkanie z Panią Kornelią Golombek - przedstawicielem Bildungsagentur z Düsseldorfu (organizacji, która pomaga w nawiązywaniu kontaktów handlowych między firmami polskimi, niemieckimi i holenderskimi, w celu rozwinięcia przedsiębiorczości, prowadzi seminaria europejskie o charakterze edukacyjnym oraz kursy językowe dla młodzieży szkolnej). Spotkanie które odbędzie się w dniu 05.04.2011 r. (wtorek) o godz. 10:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczycach.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące firm i rozwoju gospodarczego naszego regionu, będzie ono nie tylko prezentacją, ale krokiem do rozwinięcia wspólnego zaufania, nim zaczną się taktyczne kroki w stronę robienia wspólnych projektów lub biznesu. Będą też poruszone kwestie dotyczące możliwości skorzystania z praktyk zawodowych (NIE JĘZYKOWYCH) dla uczniów szkół ponadlicealnych i czeladników, które mogą być powiązane z nauka niemieckiego- nie szkolnego ale nowoczesnego ZAWODOWEGO.

Chętnych uczestnictwa w spotkaniu bardzo prosimy o wcześniejsze
w miarę szybkie potwierdzenie swojego udziału,
telefonicznie 515 205 894  lub mailem: lgdnowagalicja@op.pl.

Katarzyna Warchoł