Nowoczesne oprogramowanie dla bibliotek gminy Jasło

Dodano: 04.04.2011
Firma Microsoft w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przekazała oprogramowanie oferowane przez nią w ramach Programu Donacji Oprogramowania Microsoft dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach - wartość oprogramowania z zestawieniem licencji stanowiących niniejszą darowiznę wynosi 45 300,00 zł.

Firma Microsoft w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przekazała oprogramowanie oferowane przez nią w ramach Programu Donacji Oprogramowania Microsoft dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach. Wartość oprogramowania z zestawieniem licencji stanowiących niniejszą darowiznę wynosi 45 300,00 zł, natomiast wartość rynkowa w przybliżeniu Total Estimated Fair Market Value: USD $15,928.00.

Biblioteka pozyskała najnowsze oprogramowanie dla komputerów przeznaczonych do obsługi czytelniczej m.in. Project Standard 2010 (Polish), Office Professional (Includes Software Assurance), Office Multi-Language Pack (SA), Office Language Pack 2010 32 Bit (English-Multi), Office Pro Plus 2010 (Polish), Visio Professional 2010 (Pol), Win 7 Ent (Media ONLY) Full OS 32-bit DVD (Polish), OneNote (Includes Software Assurance), OneNote 2010, Visio Professional (Includes Software Assurance) i wiele innych.

Jesteśmy wdzięczni Panu Akhtar Badshah -  Dyrektorowi Microsoft do Spraw Społecznych, który po raz drugi zauważył naszą pracę na rzecz środowiska lokalnego i wsparł biblioteki  gminy Jasło w nowe oprogramowania do komputerów. Umożliwi to czytelnikom oraz mieszkańcom gminy korzystanie z użytecznej, łatwo dostępnej i osiągalnej finansowo technologii.

S. Ablewicz, GBP w Jaśle z/s w Szebniach