Aukcja charytatywna w Niegłowicach

Dodano: 21.04.2011
Już po raz czwarty, w związku ze zbliżającymi się świętami, Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował konkurs wielkanocny. Wykonane ozdoby wzięły udział w aukcji charytatywnej na leczenie chorych dzieci.

Już po raz czwarty, w związku ze zbliżającymi się świętami, Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy, zorganizował konkurs wielkanocny. W tym roku został on zatytułowany 'Ozdoby Wielkanocne".

Na początku kwietnia w świetlicach wiejskich na terenie Gminy Jasło dzieci, młodzież oraz dorośli otrzymali regulamin, według którego należało własnoręcznie wykonać  ozdoby wielkanocne.

Wykonane prace charakteryzowały się niezwykłą oryginalnością oraz pomysłowością. Ozdoby te wzięły udział w aukcji charytatywnej, która odbyła się 17.04.2011 przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Świata w Niegłowicach. Dochód przeznaczony został na leczenie chorych dzieci. Z przeprowadzonej aukcji udało się zebrać sumę 1 047 zł.

Mamy nadzieję, że zebrana kwota choć w niewielkim stopniu pomoże chłopcom i ich rodzicom. Wszystkim hojnym ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy za to, że zechcieli wesprzeć tak szlachetny cel, jakim jest pomoc drugiej osobie.

GOK