Dodano: 02.05.2011
W czwartek 28 kwietnia 2011r. odbyła się Sesja Rady Gminy Jasło

W czwartek 28 kwietnia 2011r. odbyła się Sesja Rady Gminy Jasło, na której radni przegłosowali m.in.:
  • uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Gminą Miasto Jasło dotyczącego powierzenia zadania o charakterze użyteczności publicznej.

Zgodnie z tym porozumieniem Gmina Jasło do końca 2011 r. kwotą 60 tys. zł dofinansuje przewóz przez ZMKS w Jaśle osób z terenu gminy.

• uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci i granic obwodów publicznych szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez Gminę Jasło oraz ustalenia sieci prowadzonych przez Gminę Jasło oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Do obwodów szkół na terenie Gminy Jasło zostały włączone miejscowości, które do tej pory znajdowały się w obwodach szkół miejskich.