XVI Festiwal Piosenki w Miejscu Piastowym

Dodano: 01.06.2011
W niedzielę (29 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym o godz. 15.00 odbył się Koncert Galowy XVI Festiwalu Piosenki, którego laureatkami zostały trzy uczennice ze szkół z terenu gminy Jasło

W niedzielę (29 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym o g. 15.00 odbył się Koncert Galowy XVI Festiwalu Piosenki. W eliminacjach, które odbyły się 18 i 19 maja uczestniczyło 114 wykonawców z Małopolski i Podkarpacia. Do finału zakwalifikowało się 24 laureatów.

fot. GOK Miejsce Piastowe

Dwie uczennice Zespołu Szkół w Szebniach oraz uczennica Zespołu Szkół w Warzycach zostały laureatkami konkursu.
W kategorii 11-14 lat wyróżniona została Oliwia Hap z Szebni, a w kategorii powyżej 14 lat nagrodę główną zdobyła Kamila Macieik z Szebni, a wyróżniona została Aleksandra Gacek  z Warzyc. Opiekunem artystycznym uczennic jest Pani Wioletta Zygmunt nauczyciel muzyki.

Szczegółowe wyniki festiwalu na stronie GOK Miejsce Piastowe: