Wygrajmy plac zabaw dla dzieci z gminy Jasło

Dodano: 13.06.2011
Wejdź na stronę www.nivea.pl i oddaj swój głos na plac zabaw w Osobnicy

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski.
Gmina Jasło zgłosiła swój udział w tej ogólnopolskiej akcji. Warunkiem uczestnictwa było wskazanie przez gminy lokalizacji placu.

W naszej gminie zgłoszona została miejscowość Osobnica. Na działce położonej przy Zespole Szkół mógłby powstać plac zabaw dla najmłodszych. O tym, w jakiej miejscowości powstanie plac zabaw decyduje głosowanie za pomocą internetu.

Pomóż dzieciom i zagłosuj!

Wejdź na stronę www.nivea.pl i oddaj swój głos! W ciągu 24 godzin można oddać 1 głos. Im więcej głosów otrzyma nasza lokalizacja, tym większa szansa, że NIVEA zbuduje plac zabaw właśnie w Osobnicy.
Głosowanie odbywa się w 4 etapach w terminie od 6 czerwca do 31 października 2011 r. W głosowaniu może brać udział każdy, kto zarejestruje się na stronie.

Powodzenie w konkursie zależy od nas wszystkich.
Dlatego zachęcamy mieszkańców do brania udziału w głosowaniu.

Wójt Gminy Jasło
Stanisław Pankiewicz