Nagrody dla uczniów

Dodano: 29.06.2011
A A A
Najlepsi uczniowie, sportowcy bądź laureaci konkursów otrzymali nagrody od Wójta Gminy Jasło
Uczniowie, którzy na zakończenie roku szkolnego 2010/2011  otrzymali nagrody od Wójta Gminy Jasło:

            Szkoła  Podstawowa  Nr 2 w Osobnicy

nagrody  dla :

Kamili    Brągiel - najlepszego ucznia w klasie  I
Aleksandry  Brągiel  - najlepszego ucznia w klasie  II 
Darii Brej - najlepszego ucznia w klasie  III
Kamila Berkowicza - najlepszego ucznia w klasie  IV
Karoliny Wachel - najlepszego ucznia w klasie  V
Patrycji Budziak - najlepszego ucznia w klasie  VI
Arkadiusza Kendry - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej  Nr 2 w Osobnicy

                          
 Szkoła  Podstawowa   w  Niepli
nagrody  dla :

Eweliny Osolińskiej -  najlepszego ucznia w klasie     I         
Piotra Bieszczada - najlepszego ucznia w klasie    II
Patrycji Maraj - najlepszego ucznia w klasie     III
Damiana Barlika - najlepszego ucznia w klasie   IV
Damiana Koperstyńskiego - najlepszego ucznia w klasie     V
Kamili Koperstyńskiej - najlepszego ucznia w klasie      VI
Izabeli Wachała - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej   w  Niepli

                    
                                         

Szkoła  Podstawowa   w Warzycach

nagrody  dla :

Marleny Placek - najlepszego ucznia w klasie  I
Michała Polaka - najlepszego ucznia w klasie  II
Mateusza Błasika - najlepszego ucznia w klasie  III
Patrycji Stukus - najlepszego ucznia w klasie  IV
Piotra Owsiaka - najlepszego ucznia w klasie  V
Aleksandry  Hap - najlepszego ucznia w klasie  VI
Barbary Śliwy  -  najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej   w Warzycach



Publiczne Gimnazjum    w  Warzycach

nagrody  dla :

Macieja Czyżowicza - najlepszego ucznia w klasie  I
Wojciecha  Dubiela  - najlepszego ucznia w klasie  II
Aleksandry Witkowskiej - najlepszego ucznia w klasie  III
Kamila Galeja - najlepszego sportowca    Publicznego Gimnazjum   w   Warzycach
Wojciecha Dubiela -   laureata konkursu matematycznego
                                    

Szkoła  Podstawowa   w  Jareniówce

nagrody  dla :

Adama Wachla - najlepszego ucznia w klasie  I
Aleksandry Brączyk - najlepszego ucznia w klasie  II
Kacpra Majsterkiewicza  - najlepszego ucznia w klasie  III
Julii  Rączki - najlepszego ucznia w klasie  IV
Dominiki Bratek - najlepszego ucznia w klasie  V
Joanny Maczugi   - najlepszego ucznia w klasie  VI
Michała Wiśniewskiego - najlepszego sportowca  Szkoły  Podstawowej   w  Jareniówce



Szkoła  Podstawowa  Nr 1 w Osobnicy

nagrody  dla :

Zuzanny Kraus - najlepszego ucznia w klasie  I
Iwony  Gawron - najlepszego ucznia w klasie  II
Dariusza Gieruta  - najlepszego ucznia w klasie  III
Kingi Kazimierskiej - najlepszego ucznia w klasie  IV
Natalii Biernackiej - najlepszego ucznia w klasie  V
Karoliny Więcek - najlepszego ucznia w klasie  VI
Katarzyny Kuli  - najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej  Nr 1 w Osobnicy


Publiczne Gimnazjum    w  Osobnicy

nagrody  dla :

Anny Turek - najlepszego ucznia w klasie  I
Justyny Kuli - najlepszego ucznia w klasie  II
Ewy Motkowicz  - najlepszego ucznia w klasie  III
Moniki Łopatkiewicz - najlepszego sportowca    Publicznego Gimnazjum w  Osobnicy
Pawła Setlaka –  finalisty konkursu polonistycznego


Szkoła  Podstawowa   w  Opaciu

nagrody  dla :

Natalii Janas - najlepszego ucznia w klasie  I
Mikołaja  Szota -  najlepszego ucznia w klasie  II
Damiana Łyszczarza  - najlepszego ucznia w klasie  III
Jakuba Gorgosza - najlepszego ucznia w klasie  IV
Magdaleny Łopatyńskiej  - najlepszego ucznia w klasie  V
Aleksandry Śliż  - najlepszego ucznia w klasie  VI
Roberta Koniecznego - najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej   w Opaciu


                                    
Publiczne Gimnazjum    w  Opaciu

nagrody dla :

Doroty Witalis - najlepszego ucznia w klasie  I
Moniki Niezgody - najlepszego ucznia w klasie  II
Łukasza  Żygłowicza  -  najlepszego ucznia w klasie  III
Wiktora Gajeckiego - najlepszego sportowca    Publicznego Gimnazjum    w  Opaciu

Szkoła  Podstawowa  w Trzcinicy

nagrody  dla :

Alicji Barzyk - najlepszego ucznia w klasie  I
Łukasza Węgrzyna  - najlepszego ucznia w klasie  II
Patrycji Zbylut - najlepszego ucznia w klasie  III
Agaty Faryj  - najlepszego ucznia w klasie  IV
Aleksandry Jareckiej - najlepszego ucznia w klasie  V
Martyny Łaby -  najlepszego ucznia w klasie  VI
Roberta  Czajki - najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej  w Trzcinicy


Publiczne Gimnazjum    w  Trzcinicy

nagrody  dla :

Zuzanny Barzyk - najlepszego ucznia w klasie  I
Patrycji Kopacz - najlepszego ucznia w klasie  II
Anety Janas  - najlepszego ucznia w klasie  III
Bartosza  Kosia  -  najlepszego sportowca  Publicznego Gimnazjum w  Trzcinicy
Natalii Jareckiej  -  finalisty konkursu polonistycznego  
Edyty Wachel    -  finalisty konkursu historycznego  
                 

Szkoła  Podstawowa  w Szebniach

nagrody  dla :

Agnieszki  Jamrogowicz - najlepszego ucznia w klasie  I
Elżbiety Gajdy - najlepszego ucznia w klasie  II
Martyny     Kosiba -  najlepszego ucznia w klasie  III
Marleny Warżołek  - najlepszego ucznia w klasie  IV
Martyny Bek - najlepszego ucznia w klasie  V
Piotra  Dunaja - najlepszego ucznia w klasie  VI
Patryka Mastaja - najlepszego sportowca   Szkoły  Podstawowej  w Szebniach


Publiczne Gimnazjum    w   Szebniach

nagrody dla :

Angeliki Zagórskiej - najlepszego ucznia w klasie  I
Janusza Szczyrby - najlepszego ucznia w klasie  II
Gabrieli Syzdek - najlepszego ucznia w klasie  III
Mateusza Mastaja - najlepszego sportowca  Publicznego Gimnazjum w Szebniach

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności