Ogrody

Dodano: 29.06.2011
VI edycja gminnego konkursu „Najładniejszy ogród w gminie Jasło z bezpiecznym obejściem” rozstrzygnięta.
VI edycja gminnego konkursu „Najładniejszy ogród w gminie Jasło z bezpiecznym obejściem” rozstrzygnięta.  W tym roku po raz pierwszy współorganizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jaśle a podczas trwania konkursu brano także pod uwagę bezpieczeństwo w obejściu.

W dniu 29 czerwca 2011r. Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz wręczył nagrody zwycięzcom. Właściciele ogrodów otrzymali dyplomy oraz wartościowe nagrody – piękne pergole z ławeczkami czy donicami a także narzędzia ogrodnicze (sekatory, nożyce).

Kategoria „ogród przydomowy” :

I miejsce Elżbieta Twarduś z Warzyc

II miejsce Renata Łaba z Niegłowic

Kategoria „gospodarstwo rolne”:

I miejsce Alicja i Robert Wójcik z Niepli

II miejsce Grzegorz i Maria Hap z Chrząstówki

III miejsce Anna Wójtowicz z Warzyc

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania uczestnikom za ogromny wkład pracy w upiększenie własnych posesji, a co za tym idzie poprawę estetyki gminy Jasło.