Dodano: 29.07.2011
W dniu 1 sierpnia br. mija 67 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, ważnego wydarzenia w dziejach narodu.
Wzorem ubiegłych lat, dla jego przypomnienia oraz oddania hołdu żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego i cywilnym ofiarom Powstania Warszawskiego, na terenie powiatu jasielskiego w wymienionym na wstępie dniu o godz. 17:00 zostaną włączone syreny na 3 minuty i będą emitować dźwięk ciągły.
W dniu 1 sierpnia br. mija 67 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, ważnego wydarzenia w dziejach narodu.

Wzorem ubiegłych lat, dla jego przypomnienia oraz oddania hołdu żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego i cywilnym ofiarom Powstania Warszawskiego, na terenie powiatu jasielskiego w wymienionym na wstępie dniu o godz. 17:00 zostaną włączone syreny na 3 minuty i będą emitować dźwięk ciągły.