Nowy rok szkolny rozpoczęty

Dodano: 01.09.2011
Na terenie gminy Jasło w ośmiu szkołach rozpoczął się nowy rok szkolny. Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz odwiedził Zespół Szkół w Warzycach w tym uroczystym dniu.

Na terenie gminy Jasło w ośmiu szkołach rozpoczął się  nowy rok szkolny. Wójt Gminy Jasło  Stanisław Pankiewicz odwiedził Zespół Szkół w Warzycach w tym uroczystym dniu.

Uroczystość rozpoczęła Msza św. a następnie w szkole pod hasłem „Był taki wrzesień, jest taki wrzesień” odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego powiązana z upamiętnieniem września 1939r.

Na początku głos zabrał dyrektor szkoły Piotr Ochwat witając młodzież, rodziców i pedagogów a następnie wójt Stanisław Pankiewicz, który w swoim przemówieniu życzył wszystkim powodzenia w wypełnianiu obowiązków a szczególnie uczniom życzył, aby odnosili same sukcesy i oczywiście mieli same szóstki.

Młodzież przygotowała na tę okazję montaż słowno – muzyczny, który nawiązywał do historii i bardzo spodobał się wszystkim zgromadzonym.