Dodano: 14.10.2011
13 października 2011 r. odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza z dyrektorami szkół z terenu gminy
Święto Edukacji Narodowej jest doskonałym momentem, aby podkreślić i zaakcentować ogrom pracy nauczycieli, pedagogów, a także wszystkich pracowników oświaty.

Z tej okazji, 13 października 2011 r. odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza z dyrektorami szkół z terenu gminy.

Dzięki Waszej wiedzy i umiejętnościom nasza młodzież jest dobrze przygotowana do wyzwań, które ich czekają w dorosłym życiu – podkreślił Stanisław Pankiewicz - Za Waszą aktywność w kształtowaniu nowoczesnego, mądrego człowieka, serdecznie dziękuję.

Na ręce dyrektorów wójt przekazał życzenia dla wszystkich osób związanych z oświatą a także dla uczniów.

Dzień Edukacji Narodowej jest obchodzony w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.