Nagrody dla sportowców

Dodano: 02.12.2011
Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz ufundował nagrody pieniężne dla najlepszych sportowców.
Wójt Gminy Jasło Stanisław  Pankiewicz ufundował nagrody pieniężne dla najlepszych sportowców.

Jak co roku zostali docenieni sportowcy, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe. Nagrody za 2011r. otrzymali:
  •  Marcin Gajda – lekkoatletyka, ULKS „Technik” Trzcinica
  •  Stanisław Piwowar – lekkoatletyka, ULKS „Technik” Trzcinica
  •  Bartosz Gorczyca – lekkoatletyka, ULKS „Technik” Trzcinica
  •  Krzysztof Staniszewski – kolarstwo górskie, Osobnica

fot. ZS Trzcinica

Nagrody zostały wręczone podczas podsumowania sezonu sportowego w Zespole Szkół w Trzcinicy. Dodatkowo, mając na uwadze zasługi dla sportu a także za zaangażowanie i działalność na rzecz społeczności lokalnej, wręczono statuetki „Przyjaciel Gminy Jasło” wieloletnim działaczom i społecznikom - dyrektorowi Ludomirowi Mastejowi oraz trenerowi Jackowi Władyce.