Ty też możesz stworzyć Superbohatera!

Dodano: 02.01.2012
Mój Superbohater to temat konkursu na grafikę komputerową, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach.

Mój Superbohater to temat konkursu na grafikę komputerową, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży szkolnej i polegał na stworzeniu Superbohatera w programie graficznym online - sumopaint. Jury konkursu oceniło pomysł, wyobraźnię i sposób wykonania prac graficznych, a twórcy najciekawszych Superbohaterów zostali nagrodzeni. Spośród uczestników wyłoniono trzech zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Piotr Baca, drugie – Łukasz Macieik a trzecie Krystian Lubelczyk.

Nagrody i materiały edukacyjne w konkursie zostały sfinansowane z programu Akademia Orange dla bibliotek.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach