PRACOWNIA  OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH  w bibliotece.

13.12.2012

PRACOWNIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH w bibliotece.

Zimowe, mroźne wieczory to czas, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby. Już od połowy listopada w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy trwają świąteczne warsztaty plastyczne.

Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Opaciu

12.12.2012

Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Opaciu

Już po raz drugi uczennice klasy III Szkoły Podstawowej w Opaciu z sukcesem uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Literackim „Inni, a jednak tacy sami”

Święty Mikołaj w Wolicy

11.12.2012

Święty Mikołaj w Wolicy

W niedzielę, późnym popołudniem do Domu Ludowego w Wolicy zawitał Święty Mikołaj, by obdarować prezentami zgromadzone tam w sali widowiskowej dzieci.

10.12.2012

Informacja

21 listopada i 6 grudnia br. trzy szkoły z terenu Gminy Jasło wzięły udział w sesjach naukowych organizowanych w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce i Podkarpackiej Wyższej Szkole im. bł. ks. Władysława...

07.12.2012

Informacja

Do czasu wyboru sołtysa funkcja sołtysa wsi Chrząstówka została tymczasowo powierzona Pani Bożenie Macek - Lubaś.

Ważna informacja

06.12.2012

Ważna informacja

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy Jasło w dniach 24 i 28 grudnia 2012 r.