Informacja dla mieszkańców Gminy Jasło – dotyczy instalacji OZE.

Siedliszcze z wizytą w Trzcinicy

26.10.2012

Siedliszcze z wizytą w Trzcinicy

W słoneczną sobotę 20 października 2012 r. odwiedziła nas delegacja przedstawicieli organów gminy Siedliszcze (woj. lubelskie), w rocznicę walk wrześniowych i wspominając bohatera Kazimierza Mazurczaka.

Turniej w bilarda

24.10.2012

Turniej w bilarda

W dniu 02.10.2012r. na świetlicy wiejskiej w Łaskach odbył się „Turniej w bilarda”. Organizatorem oraz sponsorem nagród turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Trzcinicy.

Ucz się z Latarnikami

24.10.2012

Ucz się z Latarnikami

Informujemy wszystkich mieszkańców gminy Jasło, że w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach rozpoczynamy realizację projektu pozwalającego na zniwelowanie wykluczenia cyfrowego dla seniorów 50+.

Konkurs muzyczny w Warzycach

Konkurs muzyczny w Warzycach

W dniu 13 października, jak co roku, odbył się w Warzycach konkurs muzyczny pt. ”Śpiewać każdy może”. Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.

Zatrzymać czas

Zatrzymać czas

W piątek w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach odbyła się promocja książki „Zatrzymać czas” autorstwa dwudziestu poetów i twórców ludowych powiatu jasielskiego.

Jesienny obrazek

Jesienny obrazek

Dnia 17 października 2012 roku w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt. ”Jesienny obrazek”.