Ważna informacja

Ważna informacja

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy Jasło w dniach 24 i 28 grudnia 2012 r.

Konkur fotograficzny

Konkur fotograficzny

Kończy się termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny "Nowa Galicja w obiektywie"

Plastikowe nakrętki   to kolorowa pomoc dla Tomaszka

06.12.2012

Plastikowe nakrętki to kolorowa pomoc dla Tomaszka

Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół w Warzycach stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek.

Mikołajki z Mikołajkiem

05.12.2012

Mikołajki z Mikołajkiem

Mikołajki, to dzień, wyczekiwany przez wszystkie dzieci. To właśnie w tym dniu z niecierpliwością oczekują one Świętego Mikołaja. Z tej oto okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała 4...

Ogłoszenie - lokale do wynajęcia

05.12.2012

Ogłoszenie - lokale do wynajęcia

Urząd Gminy Jasło ogłasza, że posiada lokale biurowe do wynajęcia w budynku administracyjnym urzędu, ul.Słowackiego 4

Inspiracje  świateczne - „Bombka choinkowa”

04.12.2012

Inspiracje świateczne - „Bombka choinkowa”

W dniu 26 listopada 2012r. w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne - „Bombka choinkowa”.