Z ostatniej chwili

Dodano: 02.10.2012
W dniu 15.10.2012r. w godz. 9.00-14.30 w Sali Bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja organizuje dla swoich beneficjentów - przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów, Ochotniczych Straży Pożarnych, Parafii, osób fizycznych, przedsiębiorców oraz rolników, którzy za pośrednictwem LGD Nowa Galicja złożyli wnioski o przyznanie pomocy w ramach działań: "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" oraz z "Małych Projektów" bezpłatne szkolenie warsztatowe z rozliczania projektów w ramach działań osi 4 Leader.
W dniu 15.10.2012r. w godz. 9.00-14.30 w Sali Bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja organizuje dla swoich beneficjentów - przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów, Ochotniczych Straży Pożarnych, Parafii, osób fizycznych, przedsiębiorców oraz rolników,  którzy za pośrednictwem LGD Nowa Galicja złożyli wnioski o przyznanie pomocy w ramach działań: "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" oraz z "Małych Projektów" bezpłatne szkolenie warsztatowe z rozliczania projektów w ramach działań osi 4 Leader.

Szkolenie będzie prowadzone przez eksperta a zapisy przyjmowane są do dn.11.10.2012r. pod numerem telefonu 515 205 894.