Turniej w bilarda

Dodano: 24.10.2012
W dniu 02.10.2012r. na świetlicy wiejskiej w Łaskach odbył się „Turniej w bilarda”. Organizatorem oraz sponsorem nagród turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Trzcinicy.
W dniu 02.10.2012r. na świetlicy wiejskiej w Łaskach odbył się „Turniej w bilarda”. Organizatorem oraz sponsorem nagród turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Trzcinicy.

W zawodach uczestniczyło 10 zawodników w grupie wiekowej do 19 lat, którzy po losowaniu zaczęli współzawodnictwo między sobą.

Jak w każdej grze są wygrani i przegrani, lecz o tym, żeby wygrać decyduje nie tylko dobra forma, ale i odrobina  szczęścia. O tym właśnie przekonali się niektórzy zawodnicy .

Najlepszym zawodnikiem okazał się być  Tomasz Stec, a następne miejsca zajęli: Bartosz Bąk (II miejsce) i Jakub Marek (III miejsce).

Zawodnicy otrzymali nagrodę  niespodziankę oraz  słodki upominek ufundowane przez organizatora.

GRATULUJEMY !!!

Elżbieta Stachura