Urodziny Kubusia Puchatka w przedszkolu w Warzycach

Dodano: 05.11.2012
Do tradycji oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Warzycach weszło uroczyste świętowanie urodzin Kubusia Puchatka.
Do tradycji oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Warzycach weszło uroczyste świętowanie urodzin Kubusia Puchatka.

Tym razem oprócz tańców, muzyki i zabawnych czapeczek, zaproszeni goście: Ewa Wieczorek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Szebniach Filia w Warzycach  oraz Jadwiga Zając ze Świetlicy Wiejskiej Gminnego Ośrodka Kultury w Warzycach głośno czytały bajki i wierszyki.

To już 86-te urodziny Kubusia. Ten bohater doczekał się już wielu książek i opowieści, w których nieprzerwanie jest misiem o małym rozumku i olbrzymim sercu. Na pamiątkę spotkania zaproszeni goście podarowali dzieciom bajkę  pt. „Najpiękniejsze Wspomnienia Kubusia Puchatka” oraz słodkie - „małe co nie co” po czym dołączyli do wspólnego świętowania urodzin bajkowego ulubieńca.

Ewa Wieczorek FGBP w Warzycach
Jadwiga Zając Świetlica Wiejska GOK w Warzycach