Razem od ponad pół wieku

Dodano: 30.11.2012
Złote Gody to wyjątkowe wydarzenie. Dwadzieścia siedem par z terenu naszej gminy obchodziło tak piękny jubileusz.
Złote Gody to wyjątkowe wydarzenie. Wspólne przeżycie 50 lat to wzór dla młodych ludzi wstępujących w związek małżeński. Dwadzieścia siedem par z terenu naszej gminy obchodziło tak piękny jubileusz.

29 listopada 2012 r. w Domu Ludowym w Osobnicy odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, które na wniosek Wójta Gminy Jasło przyznał Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Na uroczystość przybyli  Stanisław Pankiewicz wójt gminy, ks. Czesław Szewczyk proboszcz parafii w Osobnicy, radni gminy Jasło - Zofia Lazar, Wincenty Ochwat oraz Bronisław Olbrych,  radny powiatu jasielskiego Henryk Motkowicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Witalis, a także sołtys Osobnicy Jerzy Przybyła. Jak co roku przygrywała kapela ludowa „Trzcinicoki”.

Uroczystość odbyła się w niezwykle ciepłej i miłej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, prezenty, pamiątkowe zdjęcia, życzenia oraz tradycyjne „sto lat” z lampką szampana.

Nasi Jubilaci zgodnie mówili, że było warto - podkreślali, że najważniejszymi wartościami małżeństwa jest dla nich zgoda i dzieci.

Szanowni Jubilaci

Z tak pięknej okazji, jaką jest 50 rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz  pociechy z dzieci i wnuków.

Tegoroczni Jubilaci:
  • Bierówka