Ferie zimowe z naszymi wspaniałymi sąsiadami

Dodano: 31.12.2012
Już po raz kolejny dzięki funduszom pozyskanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach z Fundacji Wspomagania Wsi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach będą realizowane warsztaty pt. Pożyteczne ferie 2013. Hasłem tegorocznego projektu jest: Nasi wspaniali sąsiedzi.

Już po raz kolejny dzięki  funduszom pozyskanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach  z  Fundacji Wspomagania Wsi  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach będą realizowane warsztaty pt. Pożyteczne ferie 2013. Hasłem tegorocznego projektu jest: Nasi wspaniali sąsiedzi.

Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy z biblioteką w trakcie  dwóch tygodni ferii zorganizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Wezmą w nich także udział osoby zamieszkujące nasze miejscowości – nasi sąsiedzi. Zaproszeni do współpracy mieszkańcy są mało znani w środowisku. W swoich domach w wolnych chwilach tworzą niepowtarzalne arcydzieła wiklinowe, malarskie i  plastyczne. Podzielą się oni swoimi  ciekawymi pasjami z uczestnikami warsztatów.

Na dzieci i młodzież czekają również liczne konkursy z nagrodami, spotkania
z ciekawą książką, warsztaty teatralne, warsztaty plastyczne  i warsztaty kulinarne.

Zapisy do 1 lutego 2013 roku! Ilość miejsc ograniczona!
Więcej szczegółów  w bibliotece!