Sukces wokalny Pauliny Pawluś uczennicy Zespołu Szkół w Warzycach

Dodano: 04.02.2013
W grupie laureatów XXII Konkursu Kolęd i Pastorałek Pogranicza znalazła się uczennica Zespołu Szkół w Warzycach Paulina Pawluś.

W miniony poniedziałek 28 stycznia 2013r. w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXII Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza. Na scenie  zaprezentowało się blisko 70 młodych wokalistów wykonujących tradycyjne kolędy i pastorałki, jak również osadzone w luźniejszej stylistyce estradowej piosenki bożonarodzeniowe.

W grupie laureatów znalazła się uczennica Zespołu Szkół w Warzycach Paulina Pawluś. Wystąpiła ona z pastorałką „Przybyli z nieba” zdobywając II miejsce w kategorii solista klas IV-VI szkoły podstawowej.

W tym prestiżowym konkursie wystąpiły dzieci i młodzież ze szkół Krosna, powiatu krośnieńskiego, zaprzyjaźnionych szkół oraz administracyjnych odpowiedników powiatu ze Słowacji  i Ukrainy.

W roku szkolnym 2012/2013 Paulina realizuje indywidualny program nauczania z muzyki prowadzony przez Panią Wiolettę Zygmunt.

Paulince i jej rodzicom składamy gorące gratulacje.

Zespół Szkół Warzyce