Dodano: 06.02.2013
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, że Powiat Jasielski planuje w I kwartale 2013 r. otworzyć ośrodek wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi – Środowiskowy Dom Samopomocy z siedzibą w Nowym Żmigrodzie.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, że Powiat Jasielski planuje w I kwartale 2013 r. otworzyć ośrodek wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi – Środowiskowy Dom Samopomocy z siedzibą w Nowym Żmigrodzie.

Osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi proszone są o zgłaszanie się do 20 lutego 2013 r. do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Słowackiego 4 w godzinach pracy Ośrodka: poniedziałek, wtorek czwartek  od 7.30 do 15.30, środa od 7.30 do 17.00, piątek od 7.30 do 14.00.