Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Dodano: 19.02.2013
W dniu 30. 01. 2013 r. Publiczne Gimnazjum w Osobnicy już po raz dziewiąty zorganizowało Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 30. 01. 2013 r. Publiczne Gimnazjum w Osobnicy już po raz dziewiąty zorganizowało Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Co roku mecze były rozgrywane między drużynami z Szebni, Warzyc, Trzcinicy i Osobnicy. W bieżącym roku do turnieju przystąpiły dwie najlepsze drużyny naszej gminy tj. drużyna z Osobnicy i Szebni.

Po zaciętym meczu mistrzostwo gminy dziewiąty rok z rzędu zdobyła drużyna dziewcząt z Osobnicy. Dało to awans naszej szkole do reprezentowania gminy Jasło na powiatowym turnieju, który odbędzie się 06.02.2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Na zdjęciu stoją od lewej: M. Gliwa - sędzia zawodów, K. Wachel, G. Szott, K. Kula, K. Pyznar, K. Krąg, M. Bartuś, W. Rzońca - trenerka drużyny. Klęczą od lewej: E. Dybaś, M. Kosiek, A. Kuchta.
Wioletta Rzońca