Nagroda główna w Feryjnym Konkursie Piosenki „Śpiewaj razem z nami” dla Pauliny Pawluś

Dodano: 25.02.2013
Dnia 15.02.2013 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyła się II edycja Feryjnego Konkursu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”. Nagrodę główną zdobyła Paulina Pawluś z Zespołu Szkół w Warzycach

Dnia 15.02.2013 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyła się  II edycja Feryjnego Konkursu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”. Do konkursu zaproszeni zostali uczniowie szkól podstawowych z miasta Jasła i powiatu jasielskiego.

Konkursowe występy oceniło jury w składzie. Małgorzata Nowicka – wokalistka, Karol Dyląg – muzyk oraz Wojciech Nowicki – muzyk, przyznając nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.

Główną nagrodę konkursu zdobyła Paulina Pawluś, uczennica IV klasy ZS w Warzycach, za interpretację utworu „Dłoń”, a wyróżniona została Marlena Placek uczennica III klasy ZS w Warzycach, za utwór „Chodź  pomaluj mój świat”.

Uczennice do konkursu przygotowała Pani Wioletta Zygmunt – nauczyciel muzyki. Paulina Pawluś w roku szkolnym 2012/2013 realizuje indywidualny program nauczania z muzyki, a obie laureatki uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne zespołu wokalnego.
Uczennicom i ich rodzicom gorąco gratulujemy !!!
Szczegółowe informacje o konkursie na stronie http://jdkjaslo.pl/

ZS Warzyce