Dodano: 28.02.2013
Ogłoszenie dla przedstawicieli sołectw, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców z Gminy Jasło

W związku z realizacją projektu pn. „Jasielska Strefa Usług Publicznych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz utworzeniem Zespołu Jasielskiej Agory dla Gminy Jasło, Wójt zaprasza na spotkanie organizacyjne połączone z wyborem członków Zespołu, w skład którego wejdzie do 5 przedstawicieli sołectw gminnych oraz do 5 przedstawicieli organizacji pozarządowych i przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 marca 2013 r. (środa) o godz. 1500 w świetlicy Urzędu Gminy Jasło, ul. Słowackiego 4. Podczas spotkania przekazane zostaną Państwu informacje w zakresie szczegółów funkcjonowania Jasielskiej Agory.