Gimnazjalistki z Osobnicy najlepsze w powiecie

Dodano: 18.03.2013
Dnia 6 lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W turnieju brało udział 6 najlepszych drużyn z powiatu jasielskiego tj. Nowy Żmigród, Błażkowa, Osobnica, Cieklin, Jasło nr 1, Łubno Szlacheckie.

Dnia 6 lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W turnieju brało udział 6 najlepszych drużyn z powiatu jasielskiego tj. Nowy Żmigród, Błażkowa, Osobnica, Cieklin, Jasło nr 1, Łubno Szlacheckie.

Turniej był rozgrywany w dwóch grupach:

I grupa                                                        II grupa
1.    Nowy Żmigród                                    1. Cieklin
2.    Błażkowa                                            2. Jasło nr 1
3.    Osobnica                                            3. Łubno Szlacheckie

Po pierwszej fazie rozgrywek do dalszego etapu zakwalifikowały się 4 drużyny: z Osobnicy, Jasła, Cieklina i Błażkowej.

W półfinale zostały rozegrane mecze:
Osobnica - Jasło wynik 2:1,
Cieklin – Błażkowa wynik 2:1.

W finale spotkały się drużyny z Osobnicy i Cieklina, który nasze zawodniczki zdecydowanie wygrały 2: 0.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach na szczeblu rejonowym.

Wioletta Rzońca