Zima nie zawsze jest nudna

Dodano: 03.04.2013
W dniach 28 luty – 16 marzec 2013 Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle zorganizował w świetlicy w Wolicy akcję pod hasłem ‘Zima nie zawsze jest nudna’.

W dniach 28 luty – 16 marzec 2013 Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle zorganizował w świetlicy w Wolicy akcję pod hasłem ‘Zima nie zawsze jest nudna’.

W trakcie akcji odbyło się szereg warsztatów plastycznych, zajęć manualnych, turniejów, konkursów. Odbyły się również zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu oraz pogadanka z wolontariuszem na temat niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia spożywania niektórych używek m.in. alkohol, narkotyki, papierosy. W trakcie akcji dzieci i młodzież byli dwa razy na krytej pływalni w Jaśle.

Na zakończenie młodzież otrzymała paczki słodyczy. Celem akcji było zainteresowanie dzieci i młodzież czynnym wypoczynkiem, sportem, zajęciami manualnymi oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Anna Bigos - Kantor