Wielkanocny warsztaty „z jajem”

Dodano: 03.04.2013
We wtorek, 26 marca, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyły się ostatnie przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci.

Wielki Tydzień to czas ostatnich świątecznych przygotowań. To „ostatni dzwonek”, by stworzyć jeszcze wielkanocne ozdoby, które w czasie świąt będą doskonałą wiosenną dekoracją.

We wtorek, 26 marca, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyły się  ostatnie przedświąteczne warsztaty plastyczne  dla dzieci.

Gościem tych niecodziennych  zajęć była Sylwia Barzyk, która zainspirowała uczestników nowymi technikami zdobienia pisanek.  Wystarczy kilka wydmuszek, dziurkacze  ozdobne, kolorowe kalki i trochę wyrobów pasmanteryjnych, by móc wyczarować  prawdziwe małe cudeńka.

Takie biblioteczne  warsztaty „z jajem”  były doskonałą okazją by wspólnie, w miłym gronie i wielkanocnej już atmosferze zrobić coś miłego dla oka,  stworzyć  niebanalną  ozdobę do koszyczka czy wiosennego stroika, który ozdobić może niejeden  świąteczny stół.

Agnieszka Jeleń