Kurs komputerowy

Dodano: 08.04.2013
Od 21 marca 2013 r. trwa trzecia edycja warsztatów komputerowych „Nie bój się myszy”. Tym razem zorganizowane zostały one w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy.

Od 21 marca 2013 r. trwa trzecia edycja warsztatów komputerowych „Nie bój się myszy”. Tym razem zorganizowane zostały one w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy.

Wszyscy, którzy zgłosili chęć uczestniczenia w kursie mają możliwość nabycia podstawowych umiejętności posługiwania się komputerem w praktycznych zastosowaniach, takich jak: sporządzanie dokumentów w edytorze tekstu, wysyłanie listów elektronicznych, przeglądanie stron internetowych, korzystanie ze sklepów i banków internetowych, obsługa komunikatorów. W trakcie zajęć każdy uczestnik korzysta z własnego komputera oraz otrzymanych materiałów szkoleniowych.

Program szkoleń obejmuje 5 spotkań 2 godzinnych, które prowadzi pracownik filii oraz informatyk GBP. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające nabyte umiejętności.

Warsztaty są bezpłatne, zostały zorganizowane dzięki dotacji Fundacji Orange i udziałowi biblioteki w programie „Orange dla bibliotek”.

Marta Domagała