VII Międzyświetlicowy turniej w bilarda

Dodano: 29.04.2013
W dniach 18.04 – 19.04.2013r. w Świetlicy Wiejskiej w Łaskach odbył się ”VII Międzyświetlicowy turniej w bilarda”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.
W dniach 18.04 – 19.04.2013r. w Świetlicy Wiejskiej w Łaskach odbył się ”VII Międzyświetlicowy turniej w bilarda”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.

W turnieju udział wzięło 33 zawodników reprezentujących: Wolicę (13), Łaski (15), Żółków (5). Zawodnicy zostali podzieleni na 3 grupy wiekowe: szkoła podstawowa, szkoła gimnazjalna oraz średnia. Jak w każdej grze są wygrani i przegrani, lecz o tym żeby wygrać decyduje nie tylko dobra forma, ale i łut szczęścia? O tym właśnie przekonali się niektórzy zawodnicy.

Oto zwycięzcy:
  • W kategorii szkoła podstawowa:
I.    Szymon Cerzniewski
II.   Michał Majewski
III.  Damian Jurkowski
IV.  Wiktor Kotulak
V.   Jakub Marek
VI.  Szymon Bąk
VII. Iza Jurkowska
VIII. Kamil Rec
IX.  Bartek Zabawa
X.   Kacper Ptak
XI.  Kacper Korczykowski
XII. Kacper Kotulak

• W kategorii szkoła gimnazjalna:
I.    Albert Brzozowski
II.   Krzysztof Zgrzebieniowski
III.  Adrian Brzozowski
IV.  Miłosz Konieczny
V.   Weronika Kapanowska
VI.  Michał Kwilosz

• W kategorii szkoły średnie:
I.   Arkadiusz Wiśniowicz
II.  Krzysztof Frączak
III. Łukasz Ochała
IV.  Dariusz Nitka
V.   Przemysław Zgrzebieniowski
VI.  Maciej Wiśniowicz
VII. Daniel Lisowski
VIII. Dawid Lis
IX.   Dominika Zalewska
X.    Miłosz Konieczny
XI.   Mirek Mroczka
XII.  Maciej Szot
XIII. Szymon Marecki
XIV.  Marcin Kapanowski
XV.   Łukasz Nowosielski

Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami, a zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III dodatkowo pamiątkowe puchary zakupione przez GOK w Jaśle.

Celem turnieju było promowanie zdrowego sportu oraz odwrócenie uwagi dzieci i młodzieży od sięgania po używki.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!

E.Stachura