Kolory nadchodzącego lata czyli bibułkarstwo w bibliotece

Dodano: 20.05.2013
W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyły się kolejne warsztaty bibułkarstwa dla dorosłych. W piątek 10 maja, dzięki miłośniczkom rękodzieła, w bibliotece zapanowała iście letnia atmosfera.

W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyły się kolejne warsztaty bibułkarstwa dla dorosłych. W piątek 10 maja,  dzięki miłośniczkom rękodzieła,  w bibliotece zapanowała iście letnia atmosfera. A to za sprawą   czerwonych  maków, chabrów, bławatków, które tak bardzo kojarzą się z letnim krajobrazem.

Pod okiem doświadczonej instruktorki uczestniczki  miały także okazję nauczyć się jak wykonać kłosy zbóż  czy kwiat polnego kąkola.  Przebojem  minionego spotkania okazał się słonecznik, w kompozycji z własnoręcznie zrobioną pałką wodną.

Wszystkie kwiaty,  łudząco podobne do tych naturalnych niewątpliwie stały się  wspaniałą ozdobą niejednego wnętrza.

Ze względu na spore zainteresowanie warsztatami z bibułkarstwa już teraz zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą  się  we wrześniu.

Agnieszka Jeleń