Aktywny wypoczynek w siodle

Dodano: 23.05.2013
Fundacja Hipoterapii i Jeździectwa realizując projekt "Organizacja warsztatów nauki jazdy konnej oraz rajdu konnego po terenach LGD Nowa Galicja" zaprasza 3 grupy uczniów (10-20 osób) z terenu gminy Jasło na warsztaty.
Fundacja Hipoterapii i Jeździectwa realizując projekt "Organizacja warsztatów nauki jazdy konnej oraz rajdu konnego po terenach LGD Nowa Galicja" zaprasza 3 grupy uczniów (10-20 osób) z terenu gminy Jasło na warsztaty mające na celu zachęcenie do aktywnego wypoczynku w siodle.

Podczas warsztatów  w gospodarstwie agroturystycznym Pana Andrzeja Duljana odbędzie się:
  • pokaz multimedialny oraz prelekcja dotycząca hodowli koni, jeździectwa, rajdów konnych oraz atrakcji turystycznych, kulturowych, krajobrazowych i historycznych terenów LGD Nowa Galicja,
  • pokaz gospodarstwa,
  • przejażdżka wierzchem,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizator zapewnia darmowy transport do gospodarstwa turystycznego oraz posiłek.

Termin warsztatów należy bezpośrednio uzgadniać z Panem Andrzejem Duljanem, tel. 696 178 152.