Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca

Dodano: 29.05.2013
Dnia 24.05.2013r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Bierówce
zorganizowała warsztaty pod hasłem ,,Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca".

Dnia 24.05.2013r.  Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Bierówce zorganizowała warsztaty pod hasłem ,,Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca".

W warsztatach udział wzięły dzieci z Bierówki, Niepli i Szebni. Zajęcia prowadziła pani Agnieszka Kołodziej, opiekun świetlicy w Opaciu. Podczas zajęć dzieci wykonały piękne torebki - niespodzianki dla swoich mam oraz laurki dla taty. Wszystkie dzieci wykazały się pomysłowością przy ozdabianiu swoich prac.

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy spotkania spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku.

J.Oszajca