„Cała Polska Czyta Dzieciom” XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Dodano: 25.06.2013
Jak co roku tak i w tym roku wychowawczyni klasy „0” Pani Joanna Czarny zaprosiła Jadwigę Zając pracownika Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle - instruktora świetlicy wiejskiej w Warzycach na czytanie bajek do szkoły.

Jak co roku tak i w tym roku wychowawczyni klasy „0” Pani Joanna Czarny zaprosiła  Jadwigę  Zając pracownika Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle -  instruktora świetlicy wiejskiej w Warzycach na czytanie bajek do szkoły.

W spotkaniu tym wzięły również udział pięciolatki. Przedszkolaki uważnie słuchały czytanych bajek. Spotkanie z dziećmi odbyło się w dniu 19.06.2013 r z okazji XII Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom - ”Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Po uważnym wysłuchaniu bajek dzieci opowiedziały każdą bajkę i dały tym dowód, iż uważnie słuchały czytany tekst. Za to, że grzecznie i w skupieniu słuchały bajek zostały nagrodzone słodyczami.

J. Zając