Nadszedł wreszcie upragniony czas wakacji

Dodano: 01.07.2013
A A A
Ponad tysiąc dwieście uczniów ze szkół z terenu gminy Jasło zakończyło w piątek (28 czerwca) rok szkolny. We wszystkich szkołach odbyły się uroczyste apele.


Ponad  tysiąc dwieście uczniów ze szkół z terenu  gminy Jasło zakończyło w piątek (28 czerwca) rok szkolny. We wszystkich szkołach odbyły się uroczyste apele.








Były wręczane  uczniom świadectwa, nagrody, a nauczyciele dostali  kwiaty w podziękowaniu za trud nauczania.








Wójt Gminy Jasło nagrodził najlepszych uczniów z poszczególnych klas, sportowców oraz laureatów konkursów ze szkół z terenu gminy.






Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy
a wszystkim życzymy miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.


•    Szkoła  Podstawowa  Nr 2 w Osobnicy

Najlepsi uczniowie: Karol  Bartuś, Natalia Stygar, Wiktor Sendra, Aleksandra  Brągiel,   Anna  Stygar, Katarzyna Ślusarczyk
 
Kamil Berkowicz -  najlepszy sportowiec  

Katarzyna  Ślusarczyk  - finalistka konkursu  przyrodniczego
                                    
•    Szkoła Podstawowa  w  Niepli

Najlepsi uczniowie: Aleksandra  Mach, Michał Gałuszka, Ewelina Osolińska, Zuzanna Rec,     Joanna Owsiak, Agnieszka Pacocha                        

Sebastian  Jucha - najlepszy sportowiec  
                                                     
•    Szkoła  Podstawowa  w Warzycach

Najlepsi uczniowie: Milena Ochałek, Natalia Kuchta, Marlena Placek, Natalia Twarduś,         Mateusz Błasik, Paulina Płaza                            
 
Łukasz Filip - najlepszy sportowiec  
 
Paulina Pawluś - za szczególne osiągnięcia  wokalne w konkursach na szczeblu
                       powiatowym i wojewódzkim      


•    Publiczne Gimnazjum    w  Warzycach

Najlepsi uczniowie: Piotr Owsiak, Aleksandra  Hap, Kacper  Stopa                                   

Maciej Czyżowicz - najlepszy sportowiec    
Kamil Czajka -  najlepszy sportowiec    

Kacper Stopa - finalista konkursu    matematycznego  i  fizycznego
                                    
•    Szkoła Podstawowa  w  Jareniówce

Najlepsi uczniowie: Karolina Labut, Maciej  Madejczyk, Marlena Szpak, Wiktor  Gondek,        Paulina  Wojdyła, Paulina  Labut                          

Dawid  Serwa - najlepszy sportowiec

•    Szkoła  Podstawowa  Nr 1 w Osobnicy

Najlepsi uczniowie: Jakub Stygar, Gabriela Kazimierska, Paulina Krupa, Klaudia Gorczyca,     Marcin  Godfryd, Kinga Kazimierska                    

Miłosz Majewski - najlepszy sportowiec   

Kinga Kazimierska – laureatka konkursu polonistycznego


•    Publiczne Gimnazjum  Nr 1   w  Osobnicy

Najlepsi uczniowie: Natalia  Biernacka, Karolina Więcek, Bartosz Kendra                         

Bartosz Kendra - najlepszy sportowiec                                              
                     
•    Szkoła Podstawowa  w  Opaciu

Najlepsi uczniowie: Szymon Krzemień, Weronika Śliż, Natalia Janas, Mikołaj Szot,  Damian  Łyszczarz, Patrycja  Piecuch                           

Krystian  Zając -  najlepszy sportowiec   

•    Społeczne  Gimnazjum w  Opaciu

Najlepsi uczniowie: Magdalena Łopatyńska, Aleksandra  Śliż, Dorota Witalis                         
Robert  Konieczny - najlepszy sportowiec                               

•    Szkoła  Podstawowa w Trzcinicy

Najlepsi uczniowie: Natalia  Kwilosz, Emilia Gwoździańska, Alicja  Barzyk, Łukasz Węgrzyn, Patrycja Zbylut, Agata Faryj                             

Karol Szczerba - najlepszy sportowiec                                     

•    Publiczne Gimnazjum  Nr 2  w  Trzcinicy

Najlepsi uczniowie: Matylda  Kosiek, Martyna Łaba, Zuzanna Barzyk                           

Krystian Czeluśniak - najlepszy sportowiec   

•    Szkoła  Podstawowa w Szebniach

Najlepsi uczniowie: Gabriela Dybaś, Milena  Gajda, Dominik  Krzywiński, Kamila  Gajda,        Mateusz  Fiałkiewicz, Łucja  Banaś                              

Kamila  Zajchowska - najlepszy sportowiec                                          
Natalia Bąk - najlepszy sportowiec    
                                      
•    Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Szebniach

Najlepsi uczniowie: Martyna  Bek, Olga  Iwanienko, Patrycja Warzecha                                 
Marzena Bachta - najlepszy sportowiec    

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności